Reclame Blok Top (A)

Twitter Follow Me

Follow us on Twitter

Team Verslagen

AZSV JO9-3 (f3) Seizoen 2016-2017

f3.jpg

JO9-3

Voorste rij v.l.n.r. Middelste rij v.l.n.r. Achterste rij v.l.n.r.
 Hielke Reesink
 Jeroen Bluiminck (leider)
 Jurre  Guillaume
 Jip Bluiminck
 Jon Lohuis
 Nils Luiten
 Merijn Graven
 Floris Hageman
 Boris Hogeweg
 Bas Hogeweg (leider)
 
 
 
Training Tijd Kleedkamer Veld
 
 
 

Trainer(s) Leider(s)
 
Jeroen Bluiminck
 
Bas Hogeweg
 
 





AZSV JO9-3 - Pupillen - Beker
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1VIOD JO9-33 3 0 0 9 12 6 0
2VVG '25 JO9-13 2 0 1 6 9 4 0
3AZSV JO9-33 1 0 2 3 6 12 0
4Silvolde JO9-13 0 0 3 0 5 10 0
Laatst bijgewerkt op | 24-05-2017 | 23:42:52 |


AZSV JO9-3 - Pupillen 3e klasse 17 (Periode: Seizoen)
Laatste uitslagen
17-May 18:30 FC Winterswijk JO9-4 DEO JO9-2G 2 - 3
18-May 18:15 Longa '30 JO9-3 FC Winterswijk JO9-3 2 - 7
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1DEO JO9-2G11 10 0 1 30 52 21 0
2SVBV JO9-111 9 1 1 28 52 16 0
3AZSV JO9-4G11 7 0 4 21 48 29 0
4FC Trias JO09-2G11 5 3 3 18 43 26 0
5AD '69 JO9-111 5 3 3 18 44 35 0
6AZSV JO9-311 5 3 3 18 29 20 0
7FC Winterswijk JO9-411 5 3 3 18 33 31 0
8Longa '30 JO9-411 4 2 5 14 38 51 0
9FC Eibergen JO9-311 2 2 7 8 27 46 0
10FC Winterswijk JO9-311 2 1 8 7 39 58 0
11Longa '30 JO9-311 2 0 9 6 21 58 0
12Ruurlo JO9-411 0 2 9 2 15 50 0
Laatst bijgewerkt op | 24-05-2017 | 23:42:52 |


Datum Aanvang Thuis Uit Scheidsrechter Info thuis   uit Verslag
za 20-aug 08:30 AZSV JO9-3 VVG '25 JO9-1 1 - 5
za 27-aug 08:45 VIOD JO9-3 AZSV JO9-3 Jordens, Djurre 6 - 2
za 03-sep 08:30 AZSV JO9-3 Silvolde JO9-1 3 - 1
za 10-sep 10:45 FC Winterswijk JO9-3G AZSV JO9-3 1 - 2
za 24-sep 08:30 AZSV JO9-3 Longa '30 JO9-4 1 - 2
za 01-okt 11:00 Vios B JO9-1G AZSV JO9-3 5 - 0
za 08-okt 08:30 AZSV JO9-3 Grol JO9-3 0 - 3
za 15-okt 08:30 FC Winterswijk JO9-4 AZSV JO9-3 3 - 2
za 29-okt 08:30 AZSV JO9-3 AD '69 JO9-1 0 - 2
za 12-nov 09:00 Dinxperlo JO9-1 AZSV JO9-3 1 - 0
za 19-nov 09:45 AZSV JO9-3 FC Trias JO9-3 3 - 1
za 26-nov 08:30 AZSV JO9-3 Longa '30 JO9-5G 1 - 4
za 03-dec 11:00 Meddo SC JO9-1 AZSV JO9-3 1 - 2
za 18-feb 09:45 AZSV JO9-3 FC Winterswijk JO9-4 2 - 3
za 04-mrt 09:30 SVBV JO9-1 AZSV JO9-3 AFG 2 - 0
za 11-mrt 10:00 FC Eibergen JO9-3 AZSV JO9-3 3 - 3
za 18-mrt 09:45 AZSV JO9-3 AD '69 JO9-1 3 - 0
za 25-mrt 09:45 AZSV JO9-4G AZSV JO9-3 1 - 3
za 01-apr 09:45 AZSV JO9-3 Longa '30 JO9-3 2 - 0
za 08-apr 08:30 Ruurlo JO9-4 AZSV JO9-3 Schouten, Derk 2 - 2
za 15-apr 08:30 AZSV JO9-3 Longa '30 JO9-4 5 - 4
za 29-apr 09:45 AZSV JO9-3 DEO JO9-2G 0 - 2
za 06-mei 10:00 FC Trias JO09-2G AZSV JO9-3 Wibbels, Roy 2 - 2
za 13-mei 10:45 FC Winterswijk JO9-3 AZSV JO9-3 1 - 7