Reclame Blok Top (A)

Twitter Follow Me

Follow us on Twitter

Team Verslagen

AZSV JO11-8 (e8) Seizoen 2016-2017

e8.jpg

JO11-8

Voorste rij v.l.n.r. Middelste rij v.l.n.r. Achterste rij v.l.n.r.
Tim Beumer
Dirk Sagel (leider)
Max te Hennepe
Noah Lurvink
Jort Klein Wolterink
Henk Adriaanse (trainer)
Tim Sagel
Lucas van Aalst
Sem Schuimer
Juergen Schuimer (leider)
 
 
Training Tijd Kleedkamer Veld
Dinsdag
17.30 - 19.15 11 4D
 
 

Trainer(s) Leider(s)
Henk Adriaanse
Juergen Schuimer
 
Dirk Sagel
 
 




Geen standen overzicht beschikbaar.

AZSV JO11-8 - Pupillen 6e klasse 12 (Periode: Seizoen)
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1AZSV JO11-811 10 0 1 30 63 26 0
2FC Winterswijk JO11-911 9 1 1 28 67 23 0
3Neede JO11-411 9 1 1 28 49 25 0
4RKZVC JO11-4G11 7 3 1 24 54 26 0
5Grol JO11-6G11 5 3 3 18 37 38 0
6FC Winterswijk JO11-1011 4 1 6 13 40 41 0
7SC Meddo JO11-2G11 4 1 6 13 30 41 0
8FC Eibergen JO11-811 3 2 6 11 46 40 0
9Longa '30 JO11-1111 3 1 7 10 39 46 0
10Ruurlo JO11-6G11 3 1 7 10 39 50 0
11FC Trias JO11-1011 2 0 9 6 31 56 0
12SJO MEC/Bredevoort JO11-411 0 0 11 0 10 93 0
Laatst bijgewerkt op | 29-05-2017 | 00:24:29 |


Datum Aanvang Thuis Uit Scheidsrechter Info thuis   uit Verslag
za 10-sep 08:30 AZSV JO11-8 VVG '25 JO11-5 6 - 9
za 24-sep 08:30 AZSV JO11-8 AZSV JO11-7 2 - 9
za 01-okt 10:15 Longa '30 JO11-10G AZSV JO11-8 3 - 3
za 08-okt 08:30 AZSV JO11-8 Gendringen JO11-3 3 - 1
za 15-okt 09:00 Varsseveld JO11-7G AZSV JO11-8 -
za 29-okt 08:30 AZSV JO11-8 VIOD JO11-7 3 - 4
za 05-nov 08:30 FC Winterswijk JO11-8 AZSV JO11-8 4 - 4
za 12-nov 08:30 AZSV JO11-8 FC Trias JO11-11G 3 - 2
za 19-nov 09:30 Ajax B JO11-2 AZSV JO11-8 4 - 3
za 26-nov 09:30 Silvolde JO11-4G AZSV JO11-8 1 - 8
za 03-dec 10:45 FC Winterswijk JO11-9 AZSV JO11-8 4 - 3
za 18-feb 08:30 AZSV JO11-8 Ruurlo JO11-6G 7 - 3
za 11-mrt 10:45 FC Winterswijk JO11-9 AZSV JO11-8 3 - 7
za 18-mrt 08:30 AZSV JO11-8 Longa '30 JO11-11 9 - 1
za 25-mrt 09:30 SJO MEC/Bredevoort JO11-4 AZSV JO11-8 1 - 10
za 01-apr 08:30 AZSV JO11-8 Grol JO11-6G 7 - 3
za 08-apr 11:30 Neede JO11-4 AZSV JO11-8 5 - 1
za 15-apr 08:30 FC Trias JO11-10 AZSV JO11-8 Duursma, Niek 3 - 4
za 22-apr 10:00 RKZVC JO11-4G AZSV JO11-8 AFG 3 - 5
za 06-mei 08:30 AZSV JO11-8 FC Eibergen JO11-8 6 - 1
ma 08-mei 18:30 FC Winterswijk JO11-10 AZSV JO11-8 2 - 3
za 13-mei 08:30 AZSV JO11-8 SC Meddo JO11-2G 4 - 1