Reclame Blok Top (A)

Twitter Follow Me

Follow us on Twitter

Team Verslagen

AZSV JO11-4 (e4) Seizoen 2016-2017

e4.jpg

JO11-4

Voorste rij v.l.n.r. Middelste rij v.l.n.r. Achterste rij v.l.n.r.
David Logmans
Bram Scholten Harry Griffioen (Trainer)
Lars Uenk
Yoran van Eerden Stephan van Eerden (leider)
Lucas Gussinklo
Job Veldhuis
Stef Helmink
Bram Ruesink
Thijn Huitink
Sylvia Scholten (leidster)
 
 
 
Training Tijd Kleedkamer Veld
Dinsdag
 17,30 - 18.30 1 3CD
Donderdag
 17.30 - 18.30 2 3CD
 

Trainer(s) Leider(s)
Harry Griffioen
Sylvia Scholten
 
Stefan van Eerden
 
 





AZSV JO11-4 - Pupillen - Beker
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1AZSV JO11-43 2 1 0 7 29 5 0
2Dinxperlo JO11-23 2 0 1 6 25 11 0
3Silvolde JO11-23 1 1 1 4 25 6 0
4SVGG JO11-1G3 0 0 3 0 1 58 0
Laatst bijgewerkt op | 29-05-2017 | 00:16:42 |


AZSV JO11-4 - Pupillen 3e klasse 22 (Periode: Seizoen)
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Varsseveld JO11-210 9 0 1 27 42 12 0
2Longa '30 JO11-310 9 0 1 27 52 25 0
3Grol JO11-310 8 0 2 24 52 17 0
4FC Winterswijk JO11-310 7 1 2 22 38 16 0
5Vosseveld JO11-110 6 0 4 18 44 37 0
6Ruurlo JO11-310 4 1 5 13 33 26 0
7AZSV JO11-410 3 1 6 10 27 33 0
8DEO JO11-1Gd10 3 1 6 10 31 45 0
9AD '69 JO11-110 1 1 8 4 22 42 0
10Dinxperlo JO11-210 1 1 8 4 17 56 0
11FC Trias JO11-410 1 0 9 3 13 62 0
Laatst bijgewerkt op | 29-05-2017 | 00:16:41 |


Datum Aanvang Thuis Uit Scheidsrechter Info thuis   uit Verslag
za 20-aug 10:00 Silvolde JO11-2 AZSV JO11-4 2 - 2
za 27-aug 09:45 AZSV JO11-4 Dinxperlo JO11-2 8 - 3
za 03-sep 09:45 AZSV JO11-4 SVGG JO11-1G 19 - 0
za 10-sep 10:15 Longa '30 JO11-6 AZSV JO11-4 1 - 10
za 24-sep 08:45 DEO JO11-4 AZSV JO11-4 1 - 9
za 01-okt 09:45 AZSV JO11-4 FC Trias JO11-6 12 - 0
za 08-okt 08:30 FC Winterswijk JO11-4 AZSV JO11-4 3 - 3
za 15-okt 09:45 AZSV JO11-4 AD '69 JO11-2 10 - 1
za 22-okt 09:45 AZSV JO11-4 DEO JO11-2 4 - 5
za 29-okt 08:30 RKZVC JO11-3G AZSV JO11-4 1 - 16
za 05-nov 09:45 AZSV JO11-4 Marienveld JO11-1 7 - 1
za 12-nov 08:30 AZSV JO11-4 Grol JO11-4 4 - 1
za 19-nov 08:30 AZSV JO11-4 Varsseveld JO11-4G 7 - 0
za 26-nov 10:00 Halle JO11-1 AZSV JO11-4 0 - 8
za 18-feb 08:30 AZSV JO11-4 Grol JO11-3 1 - 3
za 11-mrt 10:15 Dinxperlo JO11-2 AZSV JO11-4 2 - 5
za 18-mrt 08:30 AZSV JO11-4 DEO JO11-1Gd 5 - 5
za 25-mrt 10:15 Longa '30 JO11-3 AZSV JO11-4 5 - 4
za 01-apr 08:30 AZSV JO11-4 Vosseveld JO11-1 4 - 5
za 08-apr 10:00 Ruurlo JO11-3 AZSV JO11-4 Olde Heuvelt, Floris 2 - 1
za 15-apr 11:30 FC Trias JO11-4 AZSV JO11-4 Wibbels, Roy 1 - 2
za 22-apr 11:15 Varsseveld JO11-2 AZSV JO11-4 AFG 4 - 0
za 29-apr 08:30 AZSV JO11-4 FC Winterswijk JO11-3 2 - 5
za 06-mei 09:30 AD '69 JO11-1 AZSV JO11-4 1 - 3