Reclame Blok Top (A)

Twitter Follow Me

Follow us on Twitter

Team Verslagen

AZSV JO11-3 (e3) Seizoen 2016-2017

e3.jpg

JO11-3

Voorste rij v.l.n.r. Middelste rij v.l.n.r. Achterste rij v.l.n.r.
Lasse Zomer
Keanu Ikink Wouter Hiddink (leider)
Jelle ter Horst
Ivy Sikkink Jasper te Kolste (leider)
Max ter Haar
Corne Bosman Teun Bauhuis (leider)
Sem Jansen
Mika Luiten
Ivar Lammers
 
 
 
Training Tijd Kleedkamer Veld
 
 
 

Trainer(s) Leider(s)
 
Wouter Hiddink
 
Jasper te Kolste
 
Teun Bauhuis





AZSV JO11-3 - Pupillen - Beker
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1AZSV JO11-33 2 1 0 7 31 6 0
2Grol JO11-33 2 1 0 7 26 8 0
3Rietmolen JO11-1Gd3 1 0 2 3 15 16 0
4SP Rekken JO11-1d3 0 0 3 0 1 43 0
Laatst bijgewerkt op | 24-05-2017 | 23:40:46 |


AZSV JO11-3 - Pupillen 2e klasse 15 (Periode: Seizoen)
Laatste uitslagen
16-May 18:30 FC Trias JO11-2 Erix JO11-1 1 - 2
16-May 18:30 FC Eibergen JO11-3 SJO MEC/Bredevoort JO11-1G 8 - 3
20-May 09:30 Vios B JO11-1G Meddo SC JO11-1 2 - 6
20-May 10:15 Dinxperlo JO11-1 Longa '30 JO11-2 1 - 5
20-May 11:15 FC Trias JO11-2 FC Trias JO11-3 5 - 2
20-May 11:15 SDOUC JO11-1 Erix JO11-1 5 - 1
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Longa '30 JO11-213 11 1 1 34 73 23 0
2FC Eibergen JO11-313 10 0 3 30 71 27 0
3Grol JO11-213 8 2 3 26 44 21 0
4SDOUC JO11-113 7 2 4 23 50 34 0
5FC Winterswijk JO11-213 6 2 5 20 47 46 0
6AZSV JO11-313 6 2 5 20 51 55 0
7Erix JO11-112 5 4 3 19 33 31 0
8Dinxperlo JO11-113 6 1 6 19 42 39 0
9FC Trias JO11-213 6 1 6 19 39 46 0
10Meddo SC JO11-113 5 3 5 18 40 36 0
11SJO MEC/Bredevoort JO11-1G13 4 1 8 13 48 67 0
12FC Trias JO11-313 3 1 9 10 38 72 0
13Vios B JO11-1G13 2 0 11 6 29 52 0
14DZSV JO11-112 0 2 10 2 14 70 0
Laatst bijgewerkt op | 24-05-2017 | 23:40:46 |


Datum Aanvang Thuis Uit Scheidsrechter Info thuis   uit Verslag
za 20-aug 10:00 Grol JO11-3 AZSV JO11-3 4 - 4
za 27-aug 09:45 AZSV JO11-3 Rietmolen JO11-1G 9 - 1
za 03-sep 09:45 AZSV JO11-3 Rekken JO11-1 18 - 1
za 10-sep 09:45 AZSV JO11-3 Dinxperlo JO11-1 6 - 1
za 24-sep 09:45 AZSV JO11-3 Terborg JO11-1 5 - 2
za 01-okt 11:00 Ulftse Boys JO11-2 AZSV JO11-3 3 - 12
za 15-okt 11:15 Varsseveld JO11-3G AZSV JO11-3 0 - 18
za 22-okt 09:45 AZSV JO11-3 Meddo SC JO11-1 0 - 3
za 29-okt 08:30 AZSV JO11-3 Silvolde JO11-1 3 - 5
za 05-nov 09:45 SJO MEC/Bredevoort JO11-1G AZSV JO11-3 2 - 8
za 12-nov 10:15 Longa '30 JO11-4 AZSV JO11-3 2 - 7
za 19-nov 10:00 DZSV JO11-2 AZSV JO11-3 0 - 14
za 26-nov 09:45 AZSV JO11-3 VIOD JO11-3 9 - 2
za 03-dec 08:30 RKZVC JO11-2 AZSV JO11-3 2 - 7
za 10-dec 09:45 AZSV JO11-3 FC Trias JO11-4 9 - 3
za 18-feb 08:30 AZSV JO11-3 DZSV JO11-1 8 - 3
za 04-mrt 08:30 AZSV JO11-3 FC Eibergen JO11-3 0 - 6
za 11-mrt 08:30 AZSV JO11-3 Grol JO11-2 3 - 3
za 18-mrt 08:30 FC Trias JO11-3 AZSV JO11-3 Boerman, R.P. 5 - 8
za 25-mrt 09:30 Vios B JO11-1G AZSV JO11-3 2 - 3
za 01-apr 08:30 AZSV JO11-3 Meddo SC JO11-1 3 - 2
za 08-apr 10:15 Longa '30 JO11-2 AZSV JO11-3 7 - 1
ma 10-apr 18:30 SDOUC JO11-1 AZSV JO11-3 7 - 3
za 15-apr 10:45 FC Winterswijk JO11-2 AZSV JO11-3 3 - 3
za 22-apr 08:30 AZSV JO11-3 SJO MEC/Bredevoort JO11-1G 7 - 5
za 29-apr 09:00 Erix JO11-1 AZSV JO11-3 5 - 3
za 06-mei 08:30 AZSV JO11-3 Dinxperlo JO11-1 5 - 2
za 13-mei 11:30 FC Trias JO11-2 AZSV JO11-3 Menkehorst, J.H. 5 - 4