Reclame Blok Top (A)

Twitter Follow Me

Follow us on Twitter

Team Verslagen

AZSV JO11-2 (e2) Seizoen 2016-2017

e2.jpg

JO11-2

Voorste rij v.l.n.r. Achterste rij v.l.n.r.
 Koen Kraaijenbrink
 Gijs Ten Brinke (assistent trainer/leider)
 Lars Terberg
 Koen Ottevanger
 Lars Hiddink
 Niels Westerveld
 Jorden Braamskamp
 Gino Wink
 Joost Sloetjes
 Siebem Reesink
 
 Ronald Lammers (trainer/leider)
 
 
Training Tijd Kleedkamer Veld
 maandag
 17.30-18.45 uur  kleedkamer 1  veld 3
 donderdag
 17.30-18.45 uur  kleedkamer 1  veld 3
 

Trainer(s) Leider(s)
Gijs Ten Brinke
Gijs Ten Brinke
Ronald Lammers
Ronald Lammers
 
 





AZSV JO11-2 - Pupillen - Beker
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Pax JO11-13 3 0 0 9 23 4 0
2AZSV JO11-23 2 0 1 6 17 8 0
3Gendringen JO11-13 1 0 2 3 8 21 0
4Ruurlo JO11-23 0 0 3 0 4 19 0
Laatst bijgewerkt op | 29-05-2017 | 00:17:06 |


AZSV JO11-2 - Pupillen 1e klasse 14 (Periode: Seizoen)
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Longa '30 JO11-111 9 1 1 28 52 24 0
2Reunie JO11-111 7 1 3 22 41 28 0
3Zelos JO11-111 7 0 4 21 39 31 0
4Ruurlo JO11-111 5 4 2 19 39 27 0
5Ulftse Boys JO11-111 5 3 3 18 38 38 0
6RKZVC JO11-111 5 0 6 15 27 32 0
7AZSV JO11-211 4 2 5 14 30 25 0
8VVG '25 JO11-111 4 1 6 13 23 22 0
9Vorden JO11-1Gd11 4 1 6 13 33 37 0
10VVG '25 JO11-211 3 2 6 11 22 40 0
11Varsseveld JO11-1G11 3 0 8 9 29 57 0
12Pax JO11-111 2 1 8 7 25 37 0
Laatst bijgewerkt op | 29-05-2017 | 00:17:06 |


Datum Aanvang Thuis Uit Scheidsrechter Info thuis   uit Verslag
za 20-aug 09:45 AZSV JO11-2 Gendringen JO11-1 9 - 0
za 27-aug 08:45 Ruurlo JO11-2 AZSV JO11-2 2 - 6
za 03-sep 10:30 Pax JO11-1 AZSV JO11-2 6 - 2
za 10-sep 08:30 AZSV JO11-2 VVG '25 JO11-2 6 - 1
za 24-sep 08:30 AZSV JO11-2 Gendringen JO11-1 8 - 0
za 01-okt 10:15 Longa '30 JO11-2 AZSV JO11-2 2 - 4
za 08-okt 08:30 AZSV JO11-2 FC Winterswijk JO11-2 6 - 0
za 15-okt 11:15 SDOUC JO11-1 AZSV JO11-2 1 - 1
za 29-okt 09:45 AZSV JO11-2 FC Trias JO11-3 8 - 0
za 05-nov 11:15 AD '69 JO11-1 AZSV JO11-2 0 - 9
za 12-nov 08:30 AZSV JO11-2 Ulftse Boys JO11-1 2 - 6
za 19-nov 08:30 DZSV JO11-1 AZSV JO11-2 1 - 7
za 26-nov 11:15 Varsseveld JO11-2 AZSV JO11-2 3 - 4
za 03-dec 10:00 FC Eibergen JO11-3 AZSV JO11-2 Nijhof, Justin 2 - 5
za 18-feb 09:45 Zelos JO11-1 AZSV JO11-2 -
za 04-mrt 08:30 AZSV JO11-2 Pax JO11-1 AFG 1 - 4
za 11-mrt 08:30 AZSV JO11-2 Varsseveld JO11-1G 9 - 1
za 18-mrt 11:00 Ulftse Boys JO11-1 AZSV JO11-2 1 - 1
za 25-mrt 08:30 AZSV JO11-2 Vorden JO11-1Gd 2 - 3
do 30-mrt 18:45 Ruurlo JO11-1 AZSV JO11-2 2 - 4
za 08-apr 08:30 AZSV JO11-2 VVG '25 JO11-1 0 - 0
za 15-apr 09:45 AZSV JO11-2 Longa '30 JO11-1 1 - 6
za 29-apr 08:30 AZSV JO11-2 Reunie JO11-1 3 - 0
za 06-mei 08:30 RKZVC JO11-1 AZSV JO11-2 3 - 2
za 13-mei 11:00 VVG '25 JO11-2 AZSV JO11-2 1 - 5