Reclame Blok Top (A)

Twitter Follow Me

Follow us on Twitter

Team Verslagen

AZSV JO13-7 (d7) Seizoen 2016-2017

d7.jpg

JO13-7

Voorste rij v.l.n.r. Middelste rij v.l.n.r. Achterste rij v.l.n.r.
 Stef te Loo
 Charles Peters (leider) 
 Gijs Tangelder
 Jannick Esselink
 Nick van Lochem
 Wout Boesveld
 Wout Wikkerink (keeper)
 Magloir Nzenga Manya
 Bas de Metter
 Twan Hagemann
 Benyamin Nuraydin
 Gijs Peters
 Yarit Peters    Jari Harmsen
     Wim Esselink (leider)

Niet op de foto:Freek Peters (leider) en Sander Roedema (trainer)

 

Training Tijd Kleedkamer Veld
 
 
 

Trainer(s) Leider(s)
 Sander Roedema
 Charles Peters
 
 Freek Peters
 
 Wim Esselink




Geen standen overzicht beschikbaar.

AZSV JO13-7 - Pupillen 5e klasse 25 (Periode: Seizoen)
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1MvR JO13-210 10 0 0 30 65 11 0
2VIOD JO13-510 9 0 1 27 61 13 0
3Dinxperlo JO13-2d10 6 1 3 19 44 20 0
4Zeddam-Sint Joris JO13-210 6 1 3 19 37 20 0
5SJO MEC/Bredevoort JO13-210 6 0 4 18 32 30 0
6DZSV JO13-310 6 0 4 18 30 40 0
7Terborg JO13-210 4 1 5 13 25 34 0
8Silvolde JO13-310 3 1 6 10 27 37 0
9varsseveld JO13-4d10 2 0 8 6 14 28 0
10AZSV JO13-710 1 0 9 3 9 70 0
11DZC'68 J013-9M10 0 0 10 0 5 46 0
Laatst bijgewerkt op | 28-06-2017 | 03:57:26 |


Datum Aanvang Thuis Uit Scheidsrechter Info thuis   uit Verslag
za 10-sep 10:00 AZSV JO13-7 RKZVC JO13-3G Ernst, F. 0 - 20
za 24-sep 09:30 GSV 63 JO13-2Gd AZSV JO13-7 Bleumink, J.M. 14 - 0
za 01-okt 10:00 AZSV JO13-7 Varsseveld JO13-4 Alyas, C.A. 2 - 9
za 08-okt 08:30 AZSV JO13-6 AZSV JO13-7 Hoens, E. 5 - 1
za 15-okt 09:45 AZSV JO13-7 Vosseveld JO13-4 Alyas, C.A. 10 - 3
za 29-okt 11:00 SP Lochem JO13-6Gd AZSV JO13-7 Lamberts, R. 4 - 2
za 05-nov 09:45 AZSV JO13-7 VIOS B. JO13-1 Wikkerink, J.G. 0 - 11
za 12-nov 10:00 AZSV JO13-7 Concordia-W JO13-3G Wikkerink, J.G. 0 - 19
za 19-nov 08:30 SDOUC JO13-2 AZSV JO13-7 Hunting, L. 12 - 0
za 26-nov 08:30 FC Winterswijk JO13-5 AZSV JO13-7 Even, Ron 3 - 3
za 03-dec 11:00 AZSV JO13-7 Grolse Boys JO13-1 Dobbelaar, T.J. 0 - 7
za 04-mrt 09:15 DZC'68 J013-9M AZSV JO13-7 Elferink, D. 2 - 4
za 11-mrt 09:45 AZSV JO13-7 Silvolde JO13-3 Arink, T.M. 2 - 7
za 25-mrt 09:45 AZSV JO13-7 MvR JO13-2 Arink, T.M. 1 - 5
za 01-apr 10:30 Zeddam-Sint Joris JO13-2 AZSV JO13-7 Jansen, B.J.T. 6 - 0
za 08-apr 09:45 AZSV JO13-7 Dinxperlo JO13-2d Dobbelaar, T.J. 0 - 17
za 15-apr 09:45 AZSV JO13-7 VIOD JO13-5 Arink, T.M. 0 - 11
za 22-apr 09:45 AZSV JO13-7 DZSV JO13-3 Siebenheller, R.G.H. 1 - 10
za 29-apr 09:45 AZSV JO13-7 SJO MEC/Bredevoort JO13-2 Postma, L.H.P.W. 0 - 2
za 06-mei 11:15 Terborg JO13-2 AZSV JO13-7 Kuijer, J. 4 - 0
za 13-mei 10:30 varsseveld JO13-4d AZSV JO13-7 Knikkink, J.P. 6 - 1