Reclame Blok Top (A)

Twitter Follow Me

Follow us on Twitter

Team Verslagen

AZSV JO19-3 (a3) Seizoen 2016-2017

a3.jpg

JO19-3

Voorste rij v.l.n.r. Middelste rij v.l.n.r. Achterste rij v.l.n.r.
Tahsin Kaya
Jan Graven (leider)
Ruben van Asselt
Twan van Schepen
Nico Postma
Stefan Harmsen
Tobias Leys
Thijs Mengerink
Jurian Lensink (keeper)
Joris Scholten
Pieter-Bas Rijnsaardt
Niek Klein Wolterink

Riyad Kridane, Mitchel Baten en Lukas Strobech

 Julian Veldboom, Juul Bussink, Sharif Kridane (leider) en Gravier Renfurm
 
Training Tijd Kleedkamer Veld
Donderdag
20.00 - 21.30
12 Mini-Arena of trainingsveld.
 
 

Trainer(s) Leider(s)
Rob Wolsink
Jan Graven tel.nr.472743
Geert Klein Entink Mob.06.53150746
Sharif Kridane Mob.06.37560313
 
 




Geen standen overzicht beschikbaar.
Geen standen overzicht beschikbaar.

Datum Aanvang Thuis Uit Scheidsrechter Info thuis   uit Verslag
za 10-sep 14:30 GSV '63 JO19-1 AZSV JO19-3 Huurneman, A.J. 0 - 4
za 24-sep 16:15 Grol JO19-2 AZSV JO19-3 Frank, M. 1 - 2
za 01-okt 12:45 AZSV JO19-3 Erix JO19-1 Stronks, D. 0 - 5
za 05-nov 12:45 AZSV JO19-3 SJO MEC/Bredevoort JO19-1 Huet, K. van 3 - 4
za 12-nov 12:45 AZSV JO19-3 Vosseveld JO19-1d Huet, K. van 1 - 4
za 19-nov 12:45 AZSV JO19-3 Ruurlo JO19-2d Siebenheller, R.G.H. 4 - 2
za 26-nov 15:00 FC Trias JO19-2D AZSV JO19-3 Bras, Willy 3 - 4
za 03-dec 12:30 AZSV JO19-3 Meddo SC JO19-1 Westervelt, J.B. 1 - 0
za 10-dec 14:30 Rietmolen JO19-1 AZSV JO19-3 Beitel, T. ten AFG 4 - 4
za 18-feb 10:45 AZSV JO19-3 Longa '30 JO19-3d Bussink, R. 1 - 2
za 25-feb 12:45 AZSV JO19-3 KSV JO19-1d Westervelt, J.B. 1 - 1
za 11-mrt 16:15 Grol JO19-2 AZSV JO19-3 Frank, M. 3 - 0
za 25-mrt 12:30 FC Zutphen JO19-2G AZSV JO19-3 Vennink, J. 2 - 2
za 01-apr 10:45 AZSV JO19-3 Lochem SP JO19-2 Smit, M.T.J. 1 - 4
za 08-apr 16:30 DZC '68 JO19-5 AZSV JO19-3 Kruissink, H.F.W. 1 - 1
za 15-apr 14:45 Longa '30 JO19-4d AZSV JO19-3 Lansink, M.T.M. 1 - 6
za 22-apr 13:45 DEO JO19-1D AZSV JO19-3 Bleumink, J.M. AFG 3 - 1
za 29-apr 10:45 AZSV JO19-3 Pax JO19-2 Stronks, D. 9 - 4
za 06-mei 15:35 Warnsveldse Boys JO19-2 AZSV JO19-3 Veltkamp, J.E. 4 - 6
za 13-mei 12:45 AZSV JO19-3 FC Trias JO19-2D Bussink, R. 1 - 6