Reclame Blok Top (A)

Twitter Follow Me

Follow us on Twitter

Team Verslagen

AZSV JO19-2 (a2) Seizoen 2016-2017

a2.jpg

JO19-2

Voorste rij v.l.n.r. Achterste rij v.l.n.r.
 Niels Balke  Wim Hoornenborg (Leider)
 Niels Heideman  Tim Gijsbertsen
 Gijs ten Brinke  Max Boogaerts
 Marcel Mateman (Trainer)  Osman Nuri Emral
 Bonne Jansen  Niek Lenting
 Silvan Houwers  Jorrit Pennings
 Nino Kamphorst  Hans Lammers (Leider)
 Wout van de Put
 Niet op de foto: Thijs Bauhuis en Boris Swijtink
Training Tijd Kleedkamer Veld
 
     
 
     
 
     

Trainer(s) Leider(s)
 Marcel Mateman  Wim Hoornenborg
 
 Hans Lammers
 





AZSV JO19-2 - Junioren - Beker
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1AZSV JO19-22 1 1 0 4 10 4 0
2Enschedese Boys JO19-1d2 1 0 1 3 6 9 0
3ATC'65 JO19-32 0 1 1 1 3 6 0
Laatst bijgewerkt op | 24-05-2017 | 23:37:00 |


AZSV JO19-2 - Junioren (Periode: Seizoen)
Laatste uitslagen
18-May 19:00 Ajax B JO19-1d ST: Gendringen/GWVV JO19-1d 3 - 2
20-May 12:30 Terborg JO19-1 Etten JO19-1d 5 - 3
20-May 13:00 AZSV JO19-2 Dinxperlo JO19-1 1 - 4
20-May 14:00 RKZVC JO19-1 FC Winterswijk JO19-2d 0 - 3
20-May 14:30 AD '69 JO19-1 DZSV JO19-1 2 - 1
20-May 14:30 ST KSH/Westendorp JO19-1d MvR JO19-1 1 - 1
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1MvR JO19-126 23 1 2 70 142 26 0
2Dinxperlo JO19-126 23 1 2 70 138 27 0
3AZSV JO19-225 16 4 5 52 86 41 0
4Ajax B JO19-1d26 15 3 8 48 65 48 0
5DZSV JO19-125 14 5 6 46 62 41 1
6Varsseveld JO19-126 11 1 14 34 48 55 0
7Silvolde JO19-126 10 4 12 34 46 65 0
8Terborg JO19-126 10 3 13 33 65 93 0
9ST KSH/Westendorp JO19-1d26 9 4 13 31 30 53 0
10AD '69 JO19-126 9 4 13 31 43 75 0
11ST: Gendringen/GWVV JO19-1d24 9 2 13 29 50 70 0
12RKZVC JO19-126 6 0 20 18 34 87 0
13FC Winterswijk JO19-2d26 4 1 21 13 24 95 0
14Etten JO19-1d26 3 3 20 12 24 81 0
Laatst bijgewerkt op | 24-05-2017 | 23:37:00 |


Datum Aanvang Thuis Uit Scheidsrechter Info thuis   uit Verslag
za 20-aug 14:45 AZSV JO19-2 Enschedese Boys JO19-1 Westervelt, J.B. 8 - 2
za 03-sep 14:45 AZSV JO19-2 ATC'65 JO19-3 Horst, D.J. Dick ter 2 - 2
za 10-sep 16:00 RKZVC JO19-1 AZSV JO19-2 Domhof, P.A.M. 0 - 2
za 01-okt 15:00 DZSV JO19-1 AZSV JO19-2 Testerink, D. 2 - 2
za 08-okt 14:45 AZSV JO19-2 Varsseveld JO19-1 Siebenheller, R.G.H. 6 - 0
za 15-okt 14:30 ST KSH/Westendorp JO19-1d AZSV JO19-2 Berentsen, T 2 - 2
za 22-okt 14:45 AZSV JO19-2 Brummen JO19-1 2 - 5
za 29-okt 14:45 AZSV JO19-2 Etten JO19-1 Huet, K. van 2 - 1
za 05-nov 14:30 ST: Gendringen/GWVV JO19-1d AZSV JO19-2 Hunting, L.L.W. GEST 0 - 0
za 12-nov 15:00 Ajax B JO19-1d AZSV JO19-2 Berendsen, D. 6 - 5
za 19-nov 14:45 AZSV JO19-2 AD '69 JO19-1 Huet, K. van 5 - 1
za 26-nov 14:45 AZSV JO19-2 MvR JO19-1 Lochem, J.H. van 3 - 1
za 03-dec 14:30 Terborg JO19-1 AZSV JO19-2 Kemperman, G. 5 - 3
za 10-dec 14:45 AZSV JO19-2 FC Winterswijk JO19-2d Vries, S. B. M. de 3 - 1
za 04-feb 14:45 AZSV JO19-2 RKZVC JO19-1 3 - 1
za 18-feb 14:30 Silvolde JO19-1 AZSV JO19-2 Siemes, D. 1 - 2
za 04-mrt 14:30 AD '69 JO19-1 AZSV JO19-2 Polman, J. AFG 1 - 1
za 11-mrt 15:00 AZSV JO19-2 ST: Gendringen/GWVV JO19-1d Stronks, D. 4 - 2
za 18-mrt 14:45 Varsseveld JO19-1 AZSV JO19-2 Hendriksen, R. 2 - 3
za 25-mrt 14:45 AZSV JO19-2 DZSV JO19-1 Vries, S. B. M. de 4 - 0
za 01-apr 15:00 Etten JO19-1d AZSV JO19-2 Jansen, S. 0 - 2
za 08-apr 14:45 AZSV JO19-2 ST KSH/Westendorp JO19-1d Horst, D.J. Dick ter 3 - 0
za 22-apr 14:45 AZSV JO19-2 Ajax B JO19-1d Lochem, J.H. van 5 - 0
wo 26-apr 19:00 AZSV JO19-2 Silvolde JO19-1 12 - 0
za 29-apr 15:00 MvR JO19-1 AZSV JO19-2 Notten, B.G.B. 4 - 2
wo 03-mei 19:00 Dinxperlo JO19-1 AZSV JO19-2 Rijnsbergen, S. 4 - 2
wo 10-mei 19:00 AZSV JO19-2 Terborg JO19-1 Vries, S. B. M. de 3 - 3
za 13-mei 15:15 FC Winterswijk JO19-2d AZSV JO19-2 Migchelbrink, R. 0 - 6
za 20-mei 13:00 AZSV JO19-2 Dinxperlo JO19-1 Westervelt, J.B. AFG 1 - 4