Reclame Blok Top (A)

Twitter Follow Me

Follow us on Twitter

Team Verslagen

AZSV JO19-1 (a1) Seizoen 2016-2017

a1.jpg

JO19-1

Voorste rij v.l.n.r. Middelste rij v.l.n.r. Achterste rij v.l.n.r.
Boris Swijtink Bert Hiddink Henk Pennings
Wouter Hiddink Seam Pluimers Bjorn Tolkamp
Martijn Beltman Janne Wenting Hidde Weenk
Jasper te Kolste Kees Kastein  Wiebe Freriks
Eric Wissink Luka ter Haar Giel Scholten
Ruben Voerman Nils Jansink  Teun Bauhuis
David Markaj Sebastian Navis Ruben Lensink
Ronald Rijks
                                          
Training Tijd Kleedkamer Veld
Maandag 20:15 - 21:45 1 3AB
Dinsdag 20:15 - 21:45 1 3CD
Donderdag 20:15 - 21:45  1 3CD

Trainer(s) Leider(s)
Martijn Beltman Eric Wissink (ass. scheidsrechter) 
 
Ronald Rijks
 
Bert Hiddink





AZSV JO19-1 - Junioren - Beker
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1AZSV JO19-13 3 0 0 9 12 1 0
2FC Winterswijk JO19-13 2 0 1 6 9 1 0
3Sportclub Overdinkel JO19-13 1 0 2 3 10 10 0
4Longa '30 JO19-23 0 0 3 0 3 22 0
Laatst bijgewerkt op | 28-06-2017 | 03:56:07 |


AZSV JO19-1 - Junioren (Periode: Seizoen)
Laatste uitslagen
Geen uitslagen beschikbaar
Stand GS WN GL VL PT VR TG PM
1Excelsior'31 JO19-122 13 4 5 43 62 39 0
2Rohda R. JO19-122 14 0 8 42 58 28 0
3PH JO19-122 13 0 9 39 64 51 0
4Longa '30 JO19-122 12 2 8 38 48 44 0
5ATC'65 JO19-122 12 1 9 37 60 46 0
6AZSV JO19-122 10 5 7 35 41 44 0
7Vogido JO19-122 9 5 8 32 57 58 0
8DZC '68 JO19-122 9 2 11 29 47 56 0
9Voorwaarts T JO19-122 7 4 11 25 35 50 0
10HHC Hardenberg JO19-122 6 4 12 22 43 60 0
11Sparta E. JO19-122 5 4 13 19 41 59 0
12WSV JO19-122 4 5 13 17 30 51 0
Laatst bijgewerkt op | 28-06-2017 | 03:56:07 |


Datum Aanvang Thuis Uit Scheidsrechter Info thuis   uit Verslag
za 20-aug 15:15 Longa '30 JO19-2 AZSV JO19-1 1 - 7
di 23-aug 20:15 AZSV JO19-1 Sportclub Overdinkel JO19-1 4 - 0
di 30-aug 20:15 AZSV JO19-1 FC Winterswijk JO19-1 Siebenheller, R.G.H. 1 - 0
za 03-sep 12:45 AZSV JO19-1 Longa '30 JO19-1 1 - 3
za 10-sep 14:45 PH JO19-1 AZSV JO19-1 1 - 2
za 17-sep 12:45 AZSV JO19-1 HHC Hardenberg JO19-1 2 - 2
za 24-sep 12:45 Excelsior'31 JO19-1 AZSV JO19-1 1 - 1
za 01-okt 14:30 Voorwaarts T JO19-1 AZSV JO19-1 Wijnberg, J.T.M. 2 - 0
za 08-okt 12:45 AZSV JO19-1 WSV JO19-1 3 - 3
za 15-okt 15:00 Vogido JO19-1 AZSV JO19-1 3 - 2
za 22-okt 12:45 AZSV JO19-1 VIOD JO19-1 4 - 2
za 29-okt 13:00 AZSV JO19-1 Sparta E. JO19-1 4 - 3
za 05-nov 14:45 DZC '68 JO19-1 AZSV JO19-1 1 - 2
za 12-nov 15:00 Rohda R. JO19-1 AZSV JO19-1 1 - 2
za 19-nov 14:30 De Tubanters1897 JO19-1 AZSV JO19-1 3 - 0
za 26-nov 13:00 AZSV JO19-1 ATC'65 JO19-1 2 - 1
za 03-dec 14:45 Longa '30 JO19-1 AZSV JO19-1 3 - 1
za 10-dec 13:00 AZSV JO19-1 PH JO19-1 5 - 1
za 18-feb 13:00 AZSV JO19-1 Excelsior'31 JO19-1 Vries, L.H.P. de 4 - 1
za 04-mrt 12:30 HHC Hardenberg JO19-1 AZSV JO19-1 AFG 1 - 1
za 11-mrt 13:00 AZSV JO19-1 DZC '68 JO19-1 0 - 3
za 18-mrt 15:00 WSV JO19-1 AZSV JO19-1 2 - 3
za 25-mrt 13:00 AZSV JO19-1 Voorwaarts T JO19-1 2 - 1
za 01-apr 14:30 Sparta E. JO19-1 AZSV JO19-1 4 - 1
za 08-apr 13:00 AZSV JO19-1 Vogido JO19-1 1 - 1
za 29-apr 13:30 ATC'65 JO19-1 AZSV JO19-1 5 - 0
za 06-mei 13:00 AZSV JO19-1 Rohda R. JO19-1 2 - 1
za 13-mei 13:00 AZSV JO19-1 Frisia JO19-1 2 - 3
za 20-mei 14:30 Frisia JO19-1 AZSV JO19-1 0 - 2
za 27-mei 15:00 HZVV JO19-1 AZSV JO19-1 2 - 3
za 03-jun 13:00 AZSV JO19-1 HZVV JO19-1 4 - 0
za 17-jun 13:00 AZSV JO19-1 ONS Boso Sneek JO19-1 0 - 2