Banner Slider



D6 speelt goed en wint PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Gea Somsen   
zaterdag, 05 november 2011 16:19

Morgenstond heeft goud in de mond.

Dit gold ook voor de jongens van de D6. Punctueel en uitgeslapen was iedereen om 8.00 uur op het AZSV terrein om weer een lekker potje te gaan voetballen.

Met 2 geblesseerde spelers (Ramiz en Johan) begonnen we de wedstrijd met 1 wissel – Roy. We begonnen afwachtend met veel slordig en vooral onnodig balverlies. Maar na het eerste doelpunt kwam de dieselmotor op gang. Na een moois assist van Yasin scoorde Mart het 1e doelpunt. Dit werkte bevrijdend hierna bleven we de tegenstander goed onder druk zetten en nog geen 5 minuten later wist Marvin de bal in het net te schoppen 2-0 toen werden het publiek en de leiders beloond met een waar salvo van doelpunten… Yasin werd gewisseld voor Roy en dit bleek een meester zet. Roy wist de bal in de verste hoek te knallen, 3-0. Roy was weer op dreef even later 4-0. Een prachtige omhaal, ook van Roy, belandde helaas in de handen van de keeper. Dit staaltje knap voetbal werk werd even later door Roy herhaald en met een loepzuiver schot knalde hij de bal achter de keeper 5-0 (Hattrick van Roy) Na een vrije trap vanaf de eigen helft scoort Roy nogmaals 6-0. Einde eerste helft

In de tweede helft werd de opstelling iets gewijzigd. Mart geeft een prima voorzet en Yasin knalt hem erin 7-0. Toen kreeg WSW een mooie kans maar door een briljante redding van Antony geen doelpunt tegen. Hierna ging Yasin los. Na een voorzet van Mart 7-0, voorzet Gijs 8-0. De 9-0 heeft Marvin erin geschopt na een voorzet van Yasin. Dit vonden de jongens schijnbaar een mooie stand, maar helaas dacht de tegenstander hier anders over. De 9-1 en 9-2 zaten er in voor we er erg in hadden het leek of we de grip op de wedstrijd kwijt waren. WSW kreeg veel kansen en schoot vaak op doel, maar door het goede spel van Anthony en de verdediging lukte het hen niet om te scoren. Na een gemiste kans van ons, nam WSW het weer over 9-3. Gelukkig wist Julian vanuit een cornerbal de 10-3 te scoren en met dubbele cijfers konden we naar de kleedkamer. Jongens het was weer een mooie wedstrijd en tot woensdag!

Gea

Laatst aangepast op zondag, 06 november 2011 13:44
 
RocketTheme Joomla Templates