| Longa'30 A1 - AZSV A1 |
|
|
|
| Geschreven door Roy Ebbers |
| woensdag, 30 november 2011 14:38 |
|
Longa'30 A1 - AZSV A1 Op basis van een uitstekende wedstrijdinstelling en -mentaliteit slepen we na het eindsignaal een punt binnen. Longa'30 krijgt weliswaar in het eerste deel van de wedstrijd een aantal kansen om op voorsprong te komen, maar telkens grijpen onze verdedigers, met ondersteuning van Bas Wikkerink, goed in.
Onze eerste kans rondt Martijn Prinsen, die vorige week dinsdag tegen zijn oude club SpVgg Vreden met 2 assists en een doelpunt ook al een stempel op de wedstrijd drukte, doeltreffend af; hij ''poort'' een verdediger en schiet de bal kiezelhard in de linkerbovenhoek achter de kansloze Manuel Kuijk; 0-1. Na deze voorsprong volgt onze beste fase van de wedstrijd. Longa'30 lijkt even de kluts kwijt te zijn. Wij krijgen via Joost Jansen en Stijn Houwers zelfs kansen op verdubbeling van de score. In de rust maken we duidelijk, dat we onderling goed moeten communiceren, zodat we kunnen reageren op de positiewisselingen van Longa'30.
Helaas kunnen we in de 2e helft de voorsprong niet vasthouden en brengt Mattheys Kuypers de verdiende gelijkmaker op het scorebord; 1-1. Longa'30 blijft aandringen en krijgt een legio corners, waarop wij telkens goed anticiperen. In aanvallend opzicht delen we enkele speldenprikjes uit, maar het is te weinig om hun verdediging in verlegenheid te brengen.
De ingevallen Luuk Houwers eist nog een negatieve hoofdrol op en krijgt 2x een gele kaart, waarna hij het veld weer moet verlaten. Met enig kunst- en vliegwerk houden we vervolgens stand. Het eindsignaal komt als een ware verlossing. De eerste competitiehelft levert ons 17 punten, en daarmee een verdienstelijke 5e positie op. De spelers ontwikkelen zich positief. We blijven streven naar een zo hoog mogelijke eindklassering, zodat we aan het eind van het seizoen wellicht een periode kunnen overnemen van de kampioen.
Roy Ebbers {trainer/coach}.
|








